اصلاح طرح لبخند

آخرین بروزرسانی : 12 آذر 1399

اصلاح طرح لبخند در تهرانسر

دندان پزشکان کلینیک دندانپزشکی مبین، ارائه دهنده خدمات اصلاح طرح لبخند در تهران می باشد. برنامه ریزی صحیح، به کار بردن جدیدترین تکنیک های روز دنیا و استفاده از بهترین مواد باعث می شود که تا به صورت دائم دندان های درخشان و البته لبخندی زیبا داشته باشید. برای اطلاع از قیمت با شماره تلفن ۴۴۵۰۰۰۵۷ تماس بگیرید.

یکی از معیار های زیبایی هر شخص لبخند او است. بر اساس تحقیق های انجام شده داشتن لبخند زیبا باعث جذابیت بیشتر افراد می شود و در جذب افراد تاثیر زیادی دارد. طرح لبخند از جمله کارهایی است که کلینیک دندانپزشکی مبین به صورت کاملا حرفه‌ای و با کادری مجرب اقدام به انجام آن می کند.

مهمترین سوالی که پیش می آید در ابتدا این است که:

طرح لبخند چیست؟

مهمترین بخش صورت هر فرد دندان های او است. وجود هرگونه عیب و نقص در دندان ها می تواند باعث زشت شدن چهره شما شود. بنابراین نمی توان به سادگی این مهم را نادیده گرفت. معاینه دندان ها به صورت مداوم، مراقبت و رعایت بهداشت از کارهایی است که می تواند از خراب شدن دندان ها جلوگیری کند. اما با وجود توضیه های فراوان دندانپزشک ها، امکان خراب شدن دندان ها وجود دارد. در این مواقع دانش دندانپزشکی برای درمان وارد عمل می شود و هر روزه شاهد پیشرفت های جدیدی در این حوزه هستیم. ترمیم دندان، تغییر رنگ دندان،ارتودنسی دندان، زیباسازی آنها، جراحی لثه، ، لمینت و ایمپلنت دندان، پر کردن دندان ها پوسیده , جایگزین کردن دندان های از دست رفته ,بلند کردن طول دندان ها,روکش کردن دندان ها و…. همگی از جمله کارهایی هستند که تحت عنوان روش های اصلاح طرح لبخند شناخته می شوند.

طرح لبخند

نکته قابل توجه در اصلاح طرح لبخند آن است که این درمان فقط برای افرادی که دندان های نامرتب، کج و خراب دارند نیست و هر فردی که حتی دندان های سالم هم دارد می تواند از این شیوه درمان استفاده کند.

طرح لبخند زیبا چگونه است؟

ویژگی هایی که برای طرح لبخند زیبا در نظر گرفته شده اند از استاندارد ترین ویژگی های یک لبخند زیبا هستند.در یک طرح لبخند خوب، خط لب بالا می بایست از محل اتصال دندان با لثه ها عبور کند. همچنین فاصله میانی بین بخش های تیز دندان به یک نسبت از دندان های عقبی نسبت به دندان های جلویی افزایش پیدا کند.

اصلاح طرح لبخند

سفید کردن دندان برای اصلاح طرح لبخند

سفید بودن دندان ها هم یکی از مهم ترین عوامل زیبایی طرح لبخند هستند.بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از روش های اولیه برای اصلاح طرح لبخند است که برای افرادی که به دنبال این هستند که هرچه سریع تر نتیجه بگیرند، مناسب است. در این روش از درمان، افراد می توانند فرآیند سفید شدن دندان را در مطب دندان پزشک یا در خانه انجام دهند. هر دو حالت این روش درمانی بسیار متداول است و می تواند نتایج بسیار خوبی را کوتاه ترین مدت، ببینند.

اطلاح طرح لبخند

لمینت دندان برای اطلاح طرح لبخند

لمینت دندان هم یکی از درمان سریع برای زیبایی است. در لمینت کردن دندان ها بدون اینکه آسیبی به دندان های شما برسد، با استحکام عالی لبخند شما را زیباتر می کند. در درمان زیبایی لمینت دندان شما می توانید با توجه به میل خود، رنگ و فرم دندان هایتان را انتخاب کنید.

لمینت با توجه به جنس و نحوه ساخت شان با یکدیگر متفاوت‌اند. لمینت سرامیکی و لمینت کامپوزیتی.

لمینت کامپوزیتی ثبات رنگ کمتری دارد ولی قیمت و تراش کمتری دارد. ونیر این لمینت در کلینیک دندانپزشکی ساخته می شود. ولی لمینت سرامیکی مقاومت و ثبات رنگ زیادی دارد و ظاهرش هم زیباتر است. وینر لیمنت سرامیکی از جنس سرامیک بوده و در آزمایشگاه تولید می شود.

هزینه اصلاح طرح لبخند

مدت درمان و هزینه اصلاح طرح لبخند دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد عواملی همچون متخصص دندانپزشک، وضعیت بهداشتی دندان،  نوع بیمه درمانی و میزان اصلاح بستگی دارد. مشخص است که هر چقدر برای داشتن لبخند زیبا فرآیند درمان پیچیده تر و مدت زمان آن طولانی‌تر شود، قیمت و هزینه درمان طراحی لبخند نیز افزایش می یابد . در هنگام مشاوره، دندانپزشک زیبایی تمامی این عوامل را در نظر گرفته می شود  و پزشک متخصص، طرح لبخند ویژه ای را با قیمت و دستمزد مورد نظرش پیشنهاد خواهد کرد.

اگر شما هم از افرادی هستید که به دنبال این هستید که لبخند زیبا داشته باشید، پزشکان متخصص ما با هزینه ای بسیار مناسب و کیفیت به مراتب بهتر، در داشتن لبخندی زیبا شما را یاری خواهند کرد. برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرد.

تاریخ انتشار : 22 دی 1396 نویسنده : تعداد نظرات : 0 دسته بندی : وبلاگ,طرح لبخند,

ارسال نظر

شماره همراه شما منتشر نمی شود.
نظر حاوی تبلیغ یا توهین تایید نمی‌شود.
برای اطلاع از پاسخ نظر خود، شماره همراه واقعی خود را درج کنید.پزشکان ما در تلویزیون

رزرو وقت

شما می توانید بدون مراجعه به مطلب به صورت کاملا آنلاین نوبت خود را رزرو کنید. کافی است فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما نوبت شما را رزرو کنند.

رزرو وقت رایگان

رزرو وقت

انتخاب بخش مربوطه

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

انتخاب بازه تاریخ از

انتخاب بازه تاریخ تا