تاثیر ایمپلنت دندان بر زیبایی

آخرین بروزرسانی : 15 تیر 1401

کاشت ایمپلنت دندان تاثیر چشمگیری در کیفیت زندگی فرد دارد. همچنین می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس در فرد شود. خوب است بدانید جراحی ایمپلنت چندین مرحله دارد. ما در این نوشتار قصد داریم به تاثیر ایمپلنت دندان بر زیبایی بپردازیم.

تاثیر کاشت ایمپلنت دندان در زیبایی چهره

بهتر است بدانید پایه ایمپلنت دندان در درون استخوان فک گذاشته می شود. پس از آن روی آن تاج قرار داده می شود. به همین خاطر مثل دندان طبیعی بسیار محکم در جای خود قرار می گیرد و زیبایی چهره را دو چندان می کند. کاشت ایمپلنت بیش از 90 درصد موفقیت آمیز است. همانطور که می دانید استخوان های فک از دندان ها محافظت می کنند. زمانی که دندان در استخوان وجود نداشته باشد استخوان ها تحلیل می روند و کوچک می شوند در نتیجه صورت فشرده تر و جمع تر می شود. اگر هیچ دندانی وجود نداشته باشد ارتفاع صورت شما کاهش می یابد و صورتتان کوتاه تر می شود.

زیبایی چهره تان را با ایمپلنت افزایش دهید

زیبایی چهره تان را با ایمپلنت افزایش دهید

وقتی شما برای کاشت ایمپلنت دندان به دندانپزشک مراجعه می کنید، استخوان های فک می توانند عملیات پشتیبانی را شروع کنند. به همین خاطر در اطراف ایمپلنت سطح استخوان کاملا حفظ می شود. در حقیقت این مورد یکی از مزیت های مهم ایمپلنت می باشد. کاشت ایمپلنت موجب می شود عضلات صورت شما به خوبی حفظ شود و به ثبات آن کمک فراوانی می کند. افرادی که نیاز به ترمیم دندان دارند می توانند از ایمپلنت استفاده کنند، به دلیل اینکه ایمپلنت دقیقا مانند دندان طبیعی می باشد.

زیباتر شدن چهره به وسیله ایمپلنت چگونه صورت می گیرد؟

همان گونه که می دانید کاشت ایمپلنت دندان یکی از شیوه های جدید محسوب می شود. این روش می تواند به زیبایی چهره کمک فراوانی کند. کسانی که دندان از دست رفته دارند می توانند به آسانی با این روش درمان را آغاز کنند. افرادی هستند که وقتی دندان خود را از دست می دهند، اعتماد به نفسشان کم می شود، اما کاشت ایمپلنت دندان می تواند در روحیه افراد تاثیر به سزایی داشته باشد. نبود دندان می تواند تاثیر زیادی بر استخوان فک بگذارد. زیرا اگر دندان وجود نداشته باشد قسمت پایین صورت شما ضعیف می شود. با ایمپلنت دندان ردیف دندان های شما کاملا طبیعی می شود و همین مزیت می تواند از تغییر شکل صورت شما جلوگیری کند.

آیا استخوان فک می تواند بر زیبایی چهره تاثیر بگذارد؟

ایمپلنت دندان روی استخوان فک تاثیر به سزایی دارد و بر زیبایی چهره نیز اثر می گذارد. فک طبیعی آن است که وقتی دهان بسته است، دندان های فک بالایی از دندان های پایین 2 میلی متر جلوتر باشند. اگر فک پایین کمی عقب نشینی کند، می تواند به آسانی روی صورت تاثیر بگذارد. زمانی که استخوان فک کوچک می شود صورت شل و افتاده می شود. به مرور زمان این اتفاق می تواند چین و چروک های صورت را بیشتر کند. اگر طولانی مدت دندان نداشته باشید استخوان فک شما تغییر حالت می دهد. به همین خاطر برای تقویت فک می توانید از ایمپلنت کمک بگیرید.

ایمپلنت تاثیر به سزایی در چهره شما دارد

ایمپلنت تاثیر به سزایی در چهره شما دارد

در ایمپلنت دندان قطعه کوچک تیتانیومی داخل استخوان کاشته می شود. اگر این جراحی کاملا به موقع رخ دهد شما از تاثیر مثبت آن آگاه خواهید شد.

ایمپلنت دندان چه اثراتی برای زیبایی چهره دارد؟

لازم به ذکر است بدانید، تاج سرامیکی ایمپلنت دندان با تاج دندان طبیعی شباهت زیادی دارد. این جمله به این معناست که دندان های شما کاملا طبیعی می شوند. دندان های نصب شده از طریق ایمپلنت محکم می شوند و روی دندان ها فشاری احساس نمی شود. بنابراین هیچ گونه آسیبی به دندان های شما وارد نمی شود.

همان گونه که می دانید یکی از مهم ترین فواید ایمپلنت دندان جویدن آسان می باشد. بیشتر بیمارانی که از ایمپلنت استفاده می کنند مانند قبل می توانند غذا میل کنند و از نخ دندان استفاده کنند. ایمپلنت عمر طولانی دارد و خیلی دقیق جایگزین دندان طبیعی می شود. ایمپلنت می تواند از تحلیل استخوان جلوگیری کند و همین عاملی مهم در زیبایی چهره محسوب می شود و ساختار صورت نیز حفظ می شود. بهتر است بدانید دندان ها تاثیر فراوانی بر لبخند فرد دارند. به همین خاطر هنگامی که دندان ها از دست می روند بر سلامت فرد نیز تاثیر می گذارند.

اعتماد به نفستان را با ایمپلنت بالا ببرید

اعتماد به نفستان را با ایمپلنت بالا ببرید

برای جایگزینی دندان های آسیب دیده و از دست رفته، ایمپلنت دندان بهترین انتخاب ممکن می باشد. ایمپلنت های دندانی سازگاری بالایی با بافت بدن دارند و همین ساختار منظم باعث می شود تا دقیقا مثل دندان طبیعی باشند.

چرا برای حفظ زیبایی باید ایمپلنت دندان را انتخاب کرد؟

هنگامی که شما ایمپلنت دندان را انتخاب می کنید این نوع درمان از لحاظ ظاهر هیچ فرقی با دندان طبیعی ندارد. ایمپلنت به گونه ای ساخته و نصب می شود که احساس ناخوشایندی به فرد دست نمی دهد. حالت قرارگیری این نوع دندان ها همانند دندان های طبیعی شما می باشد. طبیعی بودن ایمپلنت به متصل بودن آن به استخوان مربوط می شود. علاوه بر این طراحی و ساخت تاج ایمپلنت به گونه ای است که کاملا شبیه دندان های طبیعی به نظر می رسند. توجه داشته باشید هنگامی که شما قصد دارید از ایمپلنت استفاده کنید حتما به متخصص ماهر و باتجربه مراجعه کنید.

تاریخ انتشار : 15 تیر 1401 نویسنده : تعداد نظرات : 0 دسته بندی : وبلاگ,ایمپلنت,

ارسال نظر

شماره همراه شما منتشر نمی شود.
نظر حاوی تبلیغ یا توهین تایید نمی‌شود.
برای اطلاع از پاسخ نظر خود، شماره همراه واقعی خود را درج کنید.پزشکان ما در تلویزیون

رزرو وقت

شما می توانید بدون مراجعه به مطلب به صورت کاملا آنلاین نوبت خود را رزرو کنید. کافی است فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما نوبت شما را رزرو کنند.

رزرو وقت رایگان

رزرو وقت

انتخاب بخش مربوطه

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

انتخاب بازه تاریخ از

انتخاب بازه تاریخ تا