چگونه دندان های خود را سفید کنیم؟

آخرین بروزرسانی : 12 آذر 1399

اصلاح طرح لبخند در تهرانسر

دندان پزشکان کلینیک دندانپزشکی مبین، ارائه دهنده خدمات اصلاح طرح لبخند در تهران می باشد. برنامه ریزی صحیح، به کار بردن جدیدترین تکنیک های روز دنیا و استفاده از بهترین مواد باعث می شود که تا به صورت دائم دندان های درخشان و البته لبخندی زیبا داشته باشید. برای اطلاع از قیمت با شماره تلفن ۴۴۵۰۰۰۵۷ تماس بگیرید.

یکی از سوالاتی که افراد از خود می پرسند این است که چگونه می توانیم دندان های خود را سفید کنیم ؟ بر اساس یک تحقیق حدود درصد از افراد هنگام لبخند زدن با این هراس روبه رو هستند که زردی دندان هایشان جلب توجه نکند، و به این منظور با دهان بسته لبخند می زنند. امروزه داشتن دندان های سفید یکی از ملاک های زیبایی لبخند می باشد و به همین علت هم روز به روز به تعداد افرادی که به دندان پزشک برای سفید کردن دندان خود مراجعه می کنند، افزوده می شود. داشتن دندان های بد رنگ می تواند باعث کاهش اعتماد به نفس شما شود. داشتن دندان های سفید و زیبا و البته سالم، لبخند شما را زیباتر می کند.

امروزه با پیشرفت های که در دندانپزشکی هر فردی با هر مشکل در دندان می تواند اقدام به اصلاح طرح لبخند دندان نماید، که البته برای ماندگاری این ترمیم ها باید مراقبت های بعدی از آنها به درستی صورت گیرد.

سفید کردن دندان با بلیچینگ

یکی از روش های اصلی در سفید کردن دندان بلیچینگ می باشد.این روش برای افرادی که به دندان نتیجه سریع در مدت زمان کوتاهی هستند مناسب است. بلیچینگ دندان می تواند در مطب توسط پزشک دندانپزشک و یا در خانه توسط خود فرد انجام شود و بعد از مدت زمان کوتاهی نتایج خارق العاده را ببیند. برای آشنا شدن با این دو روش مطلب انواع بلیچینگ دندان را مطالعه کنید.

 

سفید کردن دندان با لیزر

سفید کردن دندان‌ها با لیزر گران‌ترین روش سفید کردن دندان محسوب می‌شود و این روش در مطب دندان پزشکی انجام می شود. در این روش عامل بلیچ به همه دندان‌ها مالیده می‌شود و سپس پرتوی لیزر به آنها تابانده شده و کارایی بلیچ و سرعت تأثیر گذاری آن را افزایش می‌دهد. در این روش از ژل بلیچینگ قدرتمندی استفاده می‌شود که با پرتوی لیزر فعال شده و به نتایج بسیار خوبی دارد. این روش کمتر از یک ساعت زمان می برد. این روش خطری ندارد و مدت زمان ماندگاری آن بسیار بیشتر از سایر روش ها می باشد.

 

 چگونه دندان های خود را سفید نگه داریم؟

برای این که دندان های خود را سفید نگه داریم بهتر است هنگام نوشیدن مایعات لکه کننده دندان( همچون قهوه و نوشابه ) از نی استفاده کنید. به علاوه اگر پس از نوشیدن یا میل کردن خوراکی‌های لکه کننده دهان را با آب شستشو دهید و از کیت‌های مخصوص خانگی سفید کردن دندان استفاده کنید، در این صورت دندان های شما در دراز مدت سفید تر خواهند بود.

 

تاریخ انتشار : 21 تیر 1397 نویسنده : تعداد نظرات : 0 دسته بندی : وبلاگ,طرح لبخند,

ارسال نظر

شماره همراه شما منتشر نمی شود.
نظر حاوی تبلیغ یا توهین تایید نمی‌شود.
برای اطلاع از پاسخ نظر خود، شماره همراه واقعی خود را درج کنید.پزشکان ما در تلویزیون

رزرو وقت

شما می توانید بدون مراجعه به مطلب به صورت کاملا آنلاین نوبت خود را رزرو کنید. کافی است فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما نوبت شما را رزرو کنند.

رزرو وقت رایگان

رزرو وقت

انتخاب بخش مربوطه

نام و نام خانوادگی

شماره تماس

انتخاب بازه تاریخ از

انتخاب بازه تاریخ تا